Rafał Mroczek vs Andrzej Młynarczyk

Podczas dni Zgierza na przeciwko siebie stanęli do rywalizacji dwaj znani aktorzy Andrzej Młynarczyk i Rafał Mroczek. Pojedynek można podsumować tak – to nie miało nic wspólnego z grą aktorską,to była prawdziwa rywalizacja sportowa. Pierwszą konkurencję- wagę płaczu wygrał Rafał Mroczek.  Andrzej Młynarczyk był bardzo niepocieszony przegraną z Rafałem. Drugi pojedynek w siłowaniu na rękę  rozstrzygnął już na własną korzyść.  Panowie aktorzy, to było prawdziwe sportowe widowisko , w wolnych chwilach zapraszamy na naszą halę treningową , kategoria strongman do 83 kg stoi przed wami otworem .


Andrzej Młynarczyk
Andrzej Młynarczyk

Andrzej Młynarczyk jeszcze podczas studiów aktorskich zadebiutował niewielką rolą mordercy w spektaklu szekspirowskim Makbet (2000) na scenie krakowskiego Teatru Bagatela. Dwa lata później zagrał w serialu Plebania (2002) jako Jacek Lenarczyk, syn Michała (January Brunov) oraz pojawił się w roli Eryka w serialu Na dobre i na złe (2002 i 2003).

W 2004 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie i związał się z teatrami krakowskimi: STU (2004-2005), gdzie zagrał Wacława w komedii Aleksandra Fredry Zemsta w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego, i im. Juliusza Słowackiego (od 2004).

Telewidzowie mogli go oglądać w serialach: Oficer (2004), Rodzina zastępcza (2004) w roli szefa Majki, Kryminalni (2005), Pierwsza miłość (2007) jako niewidomy DJ Radia „Hexen” − Przemysław „Emas” z Sapiechów Wiśniowiecki, w którym zakochała się Kinga Żukowska (Aleksandra Zienkiewicz). Od 2007 gra w serialu M jak miłość, w roli Tomka Chodakowskiego, męża Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska).

Brał udział w dwunastej edycji Tańca z gwiazdami. Jego partnerką była Blanka Winiarska, z którą zajął 8. miejsce. Był również uczestnikiem pierwszej edycji programu Celebrity Splash!. Odpadł w pierwszym odcinku, ale ze względu na odejście z programu Macieja Dowbora powrócił w drugim. Ostatecznie odpadł w półfinale. Został nominowany w plebiscycie Telekamery 2011 w kategorii aktor, w którym zajął 2 miejsce.

źródło wikipedia


Rafał Mroczek
Rafał Mroczek

Rafał Mroczek w młodości był tancerzem zespołu tanecznego Caro Dance. Nie ma wykształcenia aktorskiego. Od 2000 razem z bratem Marcinem gra w serialu M jak miłość. W 2005 wystąpił w teledysku do piosenki Czarna dziewczyna zespołu Ivan i Delfin.

W 2006 roku wygrał trzecią edycję programu Taniec z gwiazdami telewizji TVN, w którym tańczył z Anetą Piotrowską. W tym samym roku para zajęła drugie miejsce podczas specjalnego odcinka programu – Finał Finałów Tańca z gwiazdami, w którym wystąpili finaliści pierwszych trzech sezonów show .W 2007 roku zajął drugie miejsce w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie w parze z Anetą Kowalską.

źródło wikipedia

Facebook Comments Box

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *