Event 22.05. 2024 Park Collisa w Ostródzie

EVENTY

W dniu 22 maja 2024 roku w Parku Collisa w Ostródzie odbył się niezwykły event integracyjny, który przyciągnął przedstawicieli regionalnych z całego kraju. Strongman.pl zapewnił rywalizację w konkursach strongmenowskich, a uczestnicy mieli okazję zmierzyć się w różnych zadaniach. Oto niektóre z wydarzeń tego dnia:

Przenoszenie walizek: Zawodnicy musieli przenieść ciężkie walizki na czas. To zadanie wymagało zarówno siły, jak i zręczności.
Wyciskanie belki: Zawodnicy rywalizowali w wyciskaniu belki. To zadanie sprawdzało ich siłę mięśniową i wytrzymałość.
Waga płaczu: To zadanie wymagało siły i determinacji.
Załadunek worka na podest: Zawodnicy musieli załadować duży i ciężki worek na podest.
Rywalizacja była bardzo zacięta, a emocje sięgały zenitu. Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz bandamy strongman. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi. To wydarzenie na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników!

Jeśli chcesz uatrakcyjnić swoje wydarzenie, to zapraszamy do kontaktu. Nasze zawody, pokazy i eventy dostarczą niezapomnianych emocji, potężnej dawki adrenaliny i widowiskowych występów. Bez względu na to, czy organizujesz firmowy piknik, festyn czy jubileusz, strongman.pl zapewni Ci spektakularne wydarzenie, które zostanie w pamięci uczestników na długo!

strongman@strongman.pl

Facebook Comments Box